03-6035624
אבא אחימאיר 23 תל אביב מרכז שוסטר
הארבעה 12 תל אביב

תיקון מסך של אייפון 5 – החלפת מסך לאייפון

תיקון מסך אייפון – החלפת מסך

האייפון שלכם הינו מכשיר עדין כאשר משני הצדדים של המכשיר ממוקמת שכבת זכוכית לבנה או שחורה, נפילה על אחד הצדדים גורמת לרוב לשבר המשבש את היכולת להשתמש באייפון שלכם ולכן עליכם לבצע תיקון מסך לאייפון. במקרים רבים מסך המגע יחדול מלפעול באחד מחלקיו או בכולו, חלק מאופציות תיקון האיפון שאנו מעניקים ללקוחות המשתמשים באייפון 4 היא החלפת מסך לאייפון. מסך המגע ומסך ה LCD  של המכשיר מחוברים ועל כן לא ניתן להחליף רק את מסך המגע או רק את מסך ה LCD ויש להחליף את שניהם.
התיקון מתבצע במקום לעיני הלקוח תוך שמירה על הדגש כי בעת תיקון מסך של אייפון 5 נשתמש בחלקים איכותיים, בדבק איכותי רב שכבתי המונע חדירת לכלוך או התרופפות עם שינוי טמפרטורה וברמת שירות ועבודה גבוהות כמו שהינו מצפים לקבל בעצמנו.

לקבלת הצעת מחיר להחלפת מסך האייפון בסניפי iLab תל אביב ורמת גן, צרו קשר טלפונית או באמצעות טופס יצירת קשר.

כיום קיימים 8 דורות למכשיר האייפון נעבור בקצרה על כל אחד מהם, דגם המכשיר, נתוני המסך, תקלות נפוצות, איך לזהות את דגם האייפון, תמונות של החלקים והערות ספציפיות לכל מכשיר ומכשיר.

תיקון מסך אייפון 6

החלפת מסך לאייפון 6 פלוס

החלפת מסך אייפון 6 פלוס

נתוני המסך:

מסך 5.5 אינטש בפורמט רחב,מסך מגע מולטיטאצ', תצוגה ברזולוציה1920X1080 וצפיפות של כ- 401 פיקסלים לאינץ'.

המסך הגדול ביותר שיוצר ע"י אפל למכשירי הטלפון שלה ולמעשה הכניס את אפל לקטגוריה חדשה המתחרה במכשירי הנוט של סמסונג.

המסך מורכב באותו האופן של המסך אצל אחיו הקטן (iPhone 6) נתוני ה LCD משופרים והמסך בעל אפשרויות עבודה חדשות למשתמש.

מסך האייפון 6 פלוס אף עדין יותר מהדגם הקטן מאחר ושטח הפנים גדל ואילו הזכוכיות נשארה באותו העובי, כך שבלימת הזעזועים מתפרסת על שטח גדול יותר וניתן לראות בשטח שמכשירים רבים נשברים מנפילות קטנות.

כמו באייפון 6 המסך חייב להיות מסך מקורי על מנת שנוכל להנות מהמכשיר לאחר ההחלפה, מסכים רבים בשוק אינם עומדים בקו ישר עם המסך המקורי המסגרות אינן חזקות דיו מסכי ה LCD באיכות נמוכה ומסך הטאץ אינו מתפקד כרצוי.

רק במעבדת iLab ניתן לקבל שירות מהרי למכשירי האייפון 6 פלוס ע"י שימוש בחלפים מקוריים בלבד הזמינים במלאי באחד מסניפנו תוך כ – 30 דק עבודה.

החלפת מסך לאייפון 6

החלפת מסך אייפון 6

נתוני המסך:

מסך 4.7 אינטש בפורמט רחב,מסך מגע מולטיטאצ', תצוגה ברזולוציה1334X750 וצפיפות של כ- 326 פיקסלים לאינץ'.

המסך מורכב מארבע שכבות אשר מחוברות ע"י שימוש בדבק מיוחד שלמעשה מאפשר העברת תצוגה ומגב בצורה מושלמת, על כן לא מומלץ להחליף למסך שאינו מקורי ועבר חידוש ע"י החלפת חלק מהשכבות.

מסך מקורי בעל מסגרת מקורי אשר לא פורק מעולם הוא היחיד שידע לתת את האיכות שאנו מחפשים לאורך זמן.

מסך האייפון 6 (iPhone 6) בנוי בצורה  מעוגלת בדפנות המסך מה שגורם לו להיות הרבה יותר עדין מהדורות הקודמים, הפינות מעוגלות ובולטות מעל המסגרת ולמעשה מקבלות את כל המכות לפני שגוף המכשיר מצליח לספוג אותם.

ככזה אנו ממליצים בחום להשתמש במגן למכשיר ובשימוש במגן מסך איכותי שימזער את ספיגת המכה.

גם במסך זה כמו בדגם הקודם (iPhone 5) כפתור הבית הנו בעל מנגנון זיהוי טביעת אצבע אשר מחובר על המסך ומהווה גורם לטעויות בהחלפה לא מקצועית וגרימת נזק בלתי הפיך למכשיר. אל תיפלו לחובבנים בניסיון לחסוך כמה שקלים שלבסוף ישאירו לכם מכשיר שאינו מפקד.

תיקון מסך של אייפון 5

החלפת מסך לאייפון S5

תיקון מסך של אייפון 5

תיקון מסך של אייפון 5

נתוני המסך:

מסך 4 אינטש בפורמט רחב,מסך מגע מולטיטאצ', תצוגה ברזולוציה1136X640 וצפיפות של כ- 326 פיקסלים לאינץ'.

המסך במכשירי אייפון 5S בנוי בצורה זהה למסך של הדור הקודם ומורכב משלוש שכבות ומסגרת מסך אשר לא ניתן להפריד ללא מוכנות מיוחדות.

ההבדל בין המסכים בא לידי ביטוי בהכנסת כפתור הבית בעל מנגנון טביעות האצבע שאפל החלה לייצר החל מדגם ה iPhone 5S.

התקלות מתבטאות באותו האופן שהיו במסכים מהדור הקודם אך נוסף גורם אשר מקשה על החלפת המסך והופך את התהליך להיות מאוד מסוכן, מנגנון זיהוי טביעת האצבע של המשתמש אינו בר החלפה והוא נצרב אל מול הלוח של המכשיר בתהליך היצור, כל טעות בהסרת הכפתור או בפירוק המכשיר עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך במכשיר.

החלפת מסך לאייפון 5 ואייפון 5C

החלפת מסך אייפון 5

החלפת מסך אייפון 5

נתוני המסך:

מסך 4 אינטש בפורמט רחב,מסך מגע מולטיטאצ', תצוגה ברזולוציה1136X640 וצפיפות של כ- 326 פיקסלים לאינץ'.

המסך במכשירי אייפון 5 (iPhone 5) בנוי בצורה זהה למסך של הדור הקודם ומורכב משלוש שכבות ומסגרת מסך אשר לא ניתן להפריד ללא מוכנות מיוחדות.

המסך מורכב מהשכבות הללו –

1. מסך ה-LCD – המקרין את התמונה שאנו רואים.

2. הדיגיטייזר – השכבה האחראית להעברת הנגיעות על המכשיר לידי פעולות במכשיר.

3. הזכוכית העליונה – הזכוכית המגנה על השכבות העדינות.

תהליך ההחלפה אומנם יותר פשוט מבדורות הקודמים אך לאור העובדה שהמסך מחובר ללוח במספר ברגים מאוד עדינים לא מומלץ לבצע את העבודה ע"י גורם שאינו בעל ניסיון רב בתחום.

שימו לב כי קיימים בשוק מספר רב של מסכים באיכות ירודה, מסכים משומשים, מסכים מחודשים ומסכים בעלי מסגרות לא מקוריות אשר עלולות לגרום למסך להתנתק מהמכשיר ולהינזק.  

 תקלות נפוצות: שברים או סדקים במסך המגע של האייפון, בעיות במגע (נגיעה בחלק אחד מעוררת מגע בחלק אחר), בעיות בתצוגה- מסך אייפון בעל כתמים בצורת קוביות, פסים צבעוניים לאורך המסך ותמונה לא ברורה. 

תיקון מסך אייפון 4

החלפת מסך לאייפון 4

החלפת מסך לאייפון 4

נתוני המסך:

מסך 3.5 אינטש בפורמט רחב,מסך מגע מולטיטאצ', תצוגה ברזולוציה960X640 וצפיפות של כ- 326 פיקסלים לאינץ'.

המסך במכשירי אייפון 4 (iPhone 4G) בנוי משלוש יחידות המורכבות בהדבקה מיוחדת, אשר לא ניתן להפרידן מבלי לגרום נזק ועל כן ההחלפה היא של כל היחידה כולה:

המסך מורכב מהשכבות הללו –

1. מסך ה-LCD – המקרין את התמונה שאנו רואים.

2. הדיגיטייזר – השכבה האחראית להעברת הנגיעות על המכשיר לידי פעולות במכשיר.

3. הזכוכית העליונה – הזכוכית המגנה על השכבות העדינות.

תהליך ההחלפה הוא מורכב ודורש את פירוק המכשיר לגורמים והרכבה מדויקת, על כן חשוב מאוד לבצע את הפעולה במעבדה מקצועית בעלת ניסיון רב בביצוע הפעולה!

שימו לב כי קיימים בשוק מספר רב של מסכים באיכות ירודה ! חשוב מאוד לקנות מסך איכותי עם אחריות לתקופה של חצי שנה.

 תקלות נפוצות: שברים או סדקים במסך המגע של האייפון, בעיות במגע (נגיעה בחלק אחד מעוררת מגע בחלק אחר), בעיות בתצוגה- מסך אייפון לבן או אפור, פסים לבנים, מסך שחור באייפון, כתמים אפורים על המסך.

 תמונות החלק המתאים –

 תיקון מסך אייפון 4

תיקון מסך אייפון 3

החלפת מסך לאייפון דור 3GS

תיקון מסך אייפון 3

הדגם השלישי במשפחת האייפונים של חברת אפל, המכשיר נראה זהה לאחיו הגדול האייפון 3G מבחינה חיצונת אך שונה בחומרה החבויה מתחת למכסה המנוע.

בדגם זה קיימים שני מסכים, מסך התצוגה הפנימית LCD, מסך המגע – דיגיטייזר ושכבת הזכוכית החיצונית המודבקים על גבי מסגרת פלסטיק המחוברת עם סדרה של מחברים לגב המכשיר. ניתן להחליף כל מסך בנפרד ללא תלות במסך השני, כל יחידה היא עצמאית לחלוטין. בזמן החלפת המסך מומלץ להחליף גם את מסגרת הפלסטיק והאטם המודבק לזכוכית בכדי לשמור על אטימות המכשיר מלכלוך ונוזלים. למרות שהמכשיר נראה זהה לחלוטין לדגם מהדור הקודם, לא מדובר באותם מסכים מאחר והמחברים בלוח שונים לגמרי.

תקלות נפוצות: (זהה לתקלות באייפון 3) שברים או סדקים במסך המגע של האייפון, בעיות במגע (נגיעה בחלק אחד מעוררת מגע בחלק אחר או לחלופין חוסר מגע בנקודות מסויימות), בעיות בתצוגה- מסך איייפון לבן או אפור, פסים לבנים, מסך שחור באייפון, כתמים אפורים על המסך, כתמים שקופים כתוצאה מרטיבות.

מאפייני המסך –
מסך 3.5 אינטש בפורמט רחב,מסך מגע מולטיטאצ', תצוגה ברזולוציה  480X320  ו 163 פיקסלים לאינטש.

ישנם שני דרכים להבדיל בין דגם האייפון 3GS  לבין אייפון 3G –

  • המצאות אפליקציה מובנית של מצפן  במכשיר, במכשירי אייפון 3GS .
  • הכיתוב על גב המכשיר כסוף באייפון 3GS ולא אפור המופיע באייפון 3G.

 תמונות החלקים המתאמים לדגם –

החלפת מסך לאייפון

החלפת מסך לאייפון 3G

החלפת מסך באייפון 3

נתוני המסך:
מסך 3.5 אינטש בפורמט רחב, מסך מגע מולטיטאצ', תצוגה ברזולוציה 480X320  ו 163 פיקסלים לאינטש.

 בדגם זה ישנם שני מסכים, התצוגה הפנימית LCD, מסך המגע והזכוכית החיצונית המודבקים על מסגרת פלסטיק המחוברת עם קליפסים למסגרת האלומניום. ניתן להחליף כל מסך בנפרד ללא תלות במסך השני, כל יחידה היא עצמאית לחלוטין. בזמן החלפת המסך מומלץ להלחיף גם את מסגרת הפלסטיק בכדי לשמור על אטימות המכשיר מלכלוך ונוזלים. המכשיר הראשון של אפל שיצא עם שני מסכים נפרדים.

תקלות נפוצות: שברים או סדקים במסך המגע של האייפון, בעיות במגע (נגיעה בחלק אחד מעוררת מגע בחלק אחר), בעיות בתצוגה- מסך אייפון לבן או אפור, פסים לבנים, מסך שחור באייפון, כתמים אפורים על המסך.

תמונת החלקים המתאימים-

תיקון מסך לאייפון

דירוג הדף
תאריך הדירוג
שם המאמר
תיקון מסך של אייפון 5 - החלפת מסך לאייפון
דירוג הדף
51star1star1star1star1star