03-6035624
אבא אחימאיר 23 תל אביב מרכז שוסטר
הארבעה 12 תל אביב

תיקון גלקסי

תיקון גלקסי 7 וגלקסי 7 edge

ניתן לבצע את כל סוגי התיקונים לדגמים הללו, כולל החלפת מסך, החלפת גב ( הגבים עשויים זכוכית ונשברים דיי הרבה), החלפה ואבחון תקלות סוללה, טיפול בבעיות טעינה, תיקון תקלות לוח בכל הרמות, תיקון בעיות במערכת ההפעלה ( מערכת הפעלה לא עולה, נתקעת/קופאת, תקלות בעקבות התקנות תוכנה לא תקינה או בגלל תוכנות האזנה וכדומה).

בנוסף ניתן לתקן אצלנו את כל דגמי הדגל של סמסונג, כגון גלקסי 6, גלקסי 6 אדג, גלקסי 5, דגמי הנוט של סמסונג (נוט 5, 4, 3, 2) דגמי הביניים סדרת E, סדרת J וסדרת A.

תיקון גלקסי S i900 וi9001 S2 במעבדת iLab

 תמונה של אחד המכשירים שעבר במעבדה עם מסך גלקסי שבור, לפני ואחרי החלפת המסך לגלקסי.

מעבדה לתיקון גלקסי(כפי שניתן לראות בתמונה, המכשיר נראה פשוט מושלם בסיום התיקון)

תיקון גלקסי S רק אצל המקצוענים:

מכשיר הגלקסי הפך לאחרונה להיט בכל חברות הסלולר, מסך גדול, מערכת הפעלה עם יתרונות רבים, עברית מובנית, ריבוי אפליקציות אלו רק חלק מהתכונות החזקות של המכשיר. כמו מרבית הסמארטפונים, עם הפופולאריות מגיעות התקלות במכשיר. המעבדה מתמחה בתיקון מכשיר אנדראויד מבית סמסונג. החלפת מסכים, בדיקה והחלפת סוללות, שקע טעינה, כפתורים ועוד.

מעבדה לתיקון גלקסי S וS2

כל התיקונים מתבצעים במקום, כל החלפים מקוריים וזמינים במלאי.

תיקון גלקסי במעבדה מבוצע על ידי טכנאי מקצועי המתמחה במכשיר, המכשיר עובד בדיקה ואבחון ולאחר מכן נכנס לעבודה במעבדה. מרבית התיקונים מסתיימים תוך כחצי שעה. (מלבד נזקי קורוזיה ומים שלוקחים מספר שעות). כל פתרונות התוכנה והחומרה תחת קורת גג אחת.

ניתן לבצע אצלנו החלפת מסכים, חידוש פלסטיקה, בדיקה והחלפת סוללה, צריבת רום, התקנת עברית, גיור מלא כולל פתיחה לסימפרי, תיקון שקע טעינה, תיקון כל בעיות הטאצ' פגמים במסך הפנימי, נזקי קורוזיה ומים, צוות המעבדה בעל נסיון עשיר בתיקון המכשיר היקר שלכם. אנחנו מבינים את הרגישות של הנושא ועושים את כל המאמצים בכדי לסיים את התיקון בזמן הקצר ביותר תוך שמירה על סטנדרטים המומלצים ע"י היצרן.

איך ניתן לשמור על מכשיר הגלקסי ולהאריך את חייו?

בעזרת כמה כללים פשוטים ניתן להעריך משמעותית את חיי המכשיר ולהגם עליו מפני תקלות מיותרות:

  • פריקה וטעינה של הסוללה במלואה אחת לחודש יעריכו את חיי הסוללה וימנעו מצב המצריך החלפת סוללה בגלקסי, סוללה שנפרקת אחת לחודש תחזיק מעמד זמן רב יותר באופן משמעותי מאשר סוללה שאינה נפרקת באופן סדיר.
  • מגן מסך אייכותי ישמור על המסך משריטות ומיקרו סדקים הגורמים לשבר בשכבת המסך העליונה.
  • מגן אחורי אייכותי לגלאקסי ישמור עליו ממכות וזעזועים בזמן נפילה ובכל יאריכו את חייו.
  • שימוש במטען מקורי או מותג מאושר לשימוש בגלקסי בעל מעגל הגנה מקפיצות מתח ישמור על הסוללה, הלוח ויגן על רכיבי הלוח השונים.
  • מחית אפליקציות לא רצויות והתקנת תוכנות ממקורות מוקרים בלבד ישמרו על המכשיר נקי מוירוסים ותוכנות זוללות סוללה וזכרון.
  • שמרו על המכשיר ממקורות חום או קור קיצוני.
  • שמרו על המכשיר ממקורות מים, במידה ונרטב יש להוציא מיד את הסוללה ליבש כמה שניתן ולרוץ למעבדה,בשום אופן אין להדליק או לחבר לחשמל.

החלפת מסך לגלקסי טאב:

זקוקים להחלפת מסך לגלקסי טאב? מסך המגע נשבר ונסדק? הטאצ' הפסיק להגיב בחלק מהמקומות? המסך מלא שריטות וכבר לא רואים טוב? מחפשים מחפשים מעבדה לתיקון גלקסי טאב?

מעבדת iLab  בעלת נסיון רב בתיקון מכשירים מבית סמסונג, החלפת מסך לGalaxy Tab מתבצעת במקום ועורכת כשעה.

החלפים מקוריים וחדשים, ציוד מעבדה מתקדם וייחודי למכשיר. מסכי הגלקסי טאב מדגם p1000 או p1000t  או gt-p1000  מורכבים משתי שכבות.

השכבה החיצונית שכבת הזכוכית והטאץ (דיגיטייזר) בדרך כלל נשברת כתוצאה מנפילה או מכה חזקה וצריך להחליפה. גודל המסך 7 אינטש ולא חייבים להחליף גם את התצוגה הפנימים ה-LCD במידה והיא לא נפגעה. מה שחוסך בעלות התיקון. ההחלפה מתבצעת תוך שימוש בטכניקת פירוק והרכבה של היצרן כשבסיימה מתקבל מכשיר כחדש.

מאות מסכים כבר הוחלפו במעבדה ע"י הצוות המיומן שלנו שלא מפסיק ללמוד את כל המכשירים החדשים שיוצאים לאוויר העולם . כל התיקונים מתבצעים במקום, ללא זמני המתנה, ללא מחיקה או פגיעה בחמור המותקן על המכשיר.

החלפת מסך לגלקסי טאב p7500

תיקון מסך לגלקסי טאב

מכשיר הגלקסי טאב הפך להיות פופולרי ומופץ ע"י חברות הסלולר וגם ע"י חנויות פרטיות, עם עליה במספר המכשירים התחילו גם התקלות והשברים במסכים. המסך הגדול 10.1 אינטש רגיש באופן יחסי למכות וזעזועים ודיי קל למצוא את עצמכם עם מסך סדוק, שבור או LCD עם כתמים ופסים אפורים שמסתירים את התצוגה. המכשיר דומה לגלקסי טאב 7 בהיבט הזה בכך שישנם שני מסכים, החיצוני מורכב מממסך מגע וזכוכית והפנימי מתצוגה. ניתן להחליף כל אחד מהם כיחידה עצמאית. זמן התיקון אורך כשעת עבודה ומרבית הזמנין החלקים זמינים במלאי. המכשיר מגיע בצבעים שחור ולבן. תקלות נוספות פופולריות הם בעיות בטעינה, סוללה שנגמרת מהר, נזקי קורוזיה ומים, סים נתקע במכשיר, כרטיס זכרון נשבר במכשיר, בעיות בכפתורים, בעיות במסך המגע למרות שהוא לא נשבר ועוד.

אביזרים משלמים ומגנים:

ניתן למצוא אצלנו כבל הטענה לגלקסי טאב, מטען לסמסונג רכב ומטען חשמל לטאב, מגני מסך וכיסויים, סטנד לרכב, עט סטיילוס לכתיבה וציור נוחים ועוד.

בגלל הפרופיל הדק של המכשיר וכדי למנוע שבר במסך מומלץ לשמור עליו בקייס אייכותי עם מגן מסך!

 קראו על החלפת מסך לסמסונג נקסוס 4>>

דירוג הדף
תאריך הדירוג
שם המאמר
תיקון גלקסי
דירוג הדף
51star1star1star1star1star