03-6035624
אבא אחימאיר 23 תל אביב מרכז שוסטר
הארבעה 12 תל אביב

תיקון iPad

אחריות על תיקון אייפד (iPad) למשך חצי שנה!

האייפד הראשון יצא לאוויר העולם לפני כמעט שנתיים, תוך זמן קצר אזל המלאי וכנראה שאפילו אפל לא צפתה את ההיסטריה שתהיה סביב המכשיר הקסום. בהתחלה כל העיתונים המקצועיים קצת לא הבינו מי צריך אותו ולמה ולאט לאט ככל שיותר ויותר אנשים רכשו את מכשיר האייפד התחילו גם להבין את השימושים האין סופיים שיש למכשיר.
עם ריבוי מכשירי האייפד בעולם הופיעו גם התקלות באייפד, מסכי אייפד שבורים, צורך של החלפת מסך לאייפד, נזקי קורוזיה ומים, סוללות שנפגמו, החלפת סוללה לאייפון, מסך מגע שנפגם וכדומה.

מעבדת iLab מתמחה מזה שנת 2007 בתיקון אייפד כמו גם תיקון אייפד 2, כאשר כל הטכנאים שלנו מוסמכים ובעלי נסיון של למעלה מעשור בתיקון מגוון מוצרי אפל, תוך הקפדה על סטנדרטיים בינלאומיים, חלפים מקוריים, החומרים והציוד המקצועי המתקדם ביותר והכי חשוב – איכות ושירות ללא פשרות. 

אז מה אנחנו יודעים לתקן באייפד שלך וכמה זה עולה?

תיקון מסך לאייפד

  • החלפת מסך לאייפד – שכבת הזכוכית העליונה הכוללת את מסך המגע ומסגרת הפלסטיק המקיפה אותו , נקרא גם דיגיטייזר. באייפד מהדור השני המסך החיצוני (מסך המגע והזכוכית) שביר מאוד ונשבר מכל מכה או נפילה קטנה.
  • החלפת תצוגה (מסך LCD) לאייפד – שכבת המסך התחתונה המספקת את התצוגה עצמה, יחידה עצמאית.

החלפת סוללה לאייפד – האייפד מכיל בתוכו סוללות שתופסות את רוב נפח המכשיר, לרוב מתקלקלות כתוצאה משימוש במטען לא מקורי או נזקי רטיבות. לאחרונה נתקלנו גם במקרים רבים של אייפד מהדור הראשון שהמכשיר לא נטען יותר וצריך להחליף סוללות.

תיקון בעיות שמע באייפד – לעיתים מתקלקלים הרמקולים כתוצאה ממכה חזקה או רטיבות וצריך להחליפם.

החלפת ותיקון כפתורים באייפד – כפתור הבית , כפתור ההדלקה , כפתור הווליום או כפתור הרטט עלולים להישבר או להפסיק לתפקד וניתן להחליפם.

החלפת גב אחורי באייפד – מעטפת המכשיר עשויה אלומניום שעלול להתעקם כתוצאה ממכה או נפילה , ניתן להחליף בכדי לשמר את מחיר האייפד ולשמר את מראהו 

כמה זמן האייפד נשאר במעבדת התיקונים?

מרבית התיקונים מתבצעים במקום, מכשירי האייפד נכנסים ויוצאים מהמעבדה תוך שעה וחצי עד שעתיים (מלבד נזקי קורוזיה או תקלות מורכבות המצריכות דיאגנוסטיקה מתקדמת, במקרה של נזקי מים וקורוזיה מומלץ להביא את המכשיר כמה שיותר מהר, לא להדליקו ולא לחברו לחשמל, מומלץ לקרוא את המאמר הבא בנושא קורוזיה ונזקי מים – למרות שמדובר בנזקי קורוזיה באייפון, ההמלצות הן אותן המלצות).

האם החלפים זמינים במלאי?

לרוב כל חלקי החילוף לכל דגמי האייפד נמצאים במלאי וזמינים לתיקון מידי, צרו קשר עם אחד המומחים שלנו שיעזור לכם לזהות את סוג התקלה.

איזה אחריות אתם נותנים על כל תיקון ?

כל תיקון מקבל תעודת אחריות על החלפים שהוחלפו למשך חצי שנה!

מה ההבדל בין אייפד 1 לאייפד 2?

עיקרי  השינויים באייפד 1 לעומת אייפד 2 הם: האייפד 2 קל יותר, דק יותר, בעל שתי מצלמות עם מעבד חזק יותר. אצלנו בכל אופן תוכלו למצוא אפשרויות תיקון לאייפד 1, בדיוק כפי שתוכלו למצוא אפשרויות תיקון אייפד 2, כך שלא משנה באיזה מכשיר אתם מחזיקים, אצלנו תוכלו למצוא את השירות המקצועי והטוב ביותר.
חשוב לציין כי אייפד דור ראשון הוא מכשיר מצויין וישרת את בעליו עוד שנים רבות ולמעשה אם אין לכם צורך במצלמות (שאגב איכות המצלמות זה לא משהו שאפשר להתלהב ממנו), אין שום יתרון נכון להיום לשדרוג המכשיר ולכן כדאי בהחלט להשקיע בתיקון האייפד.

איך אפשר להגן על האייפד בצורה טובה יותר ?

בכדי למנוע תקלות באייפד, שברים, קצרים, סדקים וכו' כדאי לשמר את האייפד במגן איכותי למסך וכיסוי אחורי, כמו כן רצוי לפרוק אחת לחודש את הסוללה לגמרי בכדי לשמר את מלוא הקיבולת של הסוללה ולהשתמש אך ורק במטענים מקוריים של אפל המכילים מעגל להגנת מתח.

 

דירוג הדף
תאריך הדירוג
שם המאמר
תיקון iPad
דירוג הדף
51star1star1star1star1star