03-6035624
אבא אחימאיר 23 תל אביב מרכז שוסטר
הארבעה 12 תל אביב

ביטוח לאייפון וסלולרים אחרים

ביטוח סמארטפון ב- iLab  –  לא פחות מהטוב ביותר

מה בין רגישות סלולארית לאנושית

ביטוח לאייפון וסלולרים אחריםאתה שולח ידך אל התיק, מגשש אחר האייפון אבל היד אינה מוצאת דבר. הנשימה נעתקת, הלב כמו עומד במקום עד שאתה נזכר כי השארת את האיפון בבית. אלו המקרים החביבים יותר.
לצערנו, לפעמים זה נגמר אחרת וכולנו מכירים מכר שאיבד סמארטפון או חבר שמכשירו נגנב.
מאחר ולא מדובר במכשיר זול במיוחד, האבדה קשה. יתרה מכך – כל מכשיר סמארטפון כולל תמונות ומספרי טלפון, מסמכים ונתונים חשובים שאובדנם ישפיע על אורח החיים כולו.

את מדברת בסלולר שיחה לוהטת וקולחת, לפתע עינייך פוגשות בחברה טובה שלא ראית מזה שנים. מרוב התרגשות, המכשיר עף לרצפה והמסך נשבר.
במקרה אחר, את מדברת באייפון שלך, ומאחורייך רץ אדם זר תוך כדי שהוא נתקל במרפקך השומט את הסמארטפון אל האדמה. אחרים זכו להפיל את המכשיר לאסלה למשך 10 או 20 שניות יקרות מפז.

תיקון אייפון (וכל סמארטפון אחר) בממוצע ללא ביטוח – הוצאה של מאות שקלים

נזקים הנגרמים לסמארטפונים אינם נדירים. למעשה, מדובר במכשירים כה רגישים עד כי כל נפילה או חבלה גורמת לנזק משמעותי הפוגע קשות בתפקוד הסמארטפון.
תיקון חד פעמי של מכשיר עלול להגיע למאות ואף לאלפי שקלים.
לפיכך, על מנת להבטיח את השקט הנפשי וכדי להעניק למכשיר שלכם תיקון בתוך שעות ספורות, אנחנו ב-iLab מעניקים ללקוחותינו קורת גג מקצועית לכל סוגי המכשירים.

לבחור חכם – שירות אישי ב- iLab

תודות לחוק ניתוק הזיקה המאפשר ללקוח להחליט היכן הוא מוצא את השירות הטוב ביותר עבורו, כבר אינכם צריכים להיות תלויים בחברת הסלולר.
מעבדת iLab מעניקה שירותי ביטוח באמצעותם תוכלו לתקן כל מכשיר וכל תקלה בתוך שעות ספורות, בקבלת שירות אישי ובמחירים המשתלמים ביותר באזור המרכז כולו.
במקום להמתין כמה ימי עסקים, במקום לטרטר את עצמכם לחנות וחזרה – אנחנו ב- iLab מבטיחים ללקוחותינו שירותים מקצועיים ומידיים במסגרת ביטוח סלולרי מקיף ואמין.

מחקרים מראים כי הביטוח המשתלם ביותר מוצע על ידי המעבדות הפרטיות. אנחנו ב- iLab לוקחים את שירותי הביטוח כמה צעדים קדימה ומציעים ללקוחותינו ליהנות משירות משלוחים אישי לפני ולאחר התקלה – ללא כל טרחה מצד הלקוח.
תודות לשירותים הניתנים על ידי מעבדת iLab תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את השירות המקצועי והמסור ביותר, במחירים האטרקטיביים ביותר בענף ובזמן הקצר ביותר. לחסכון של עד אלפי שקלים מדי שנה – פנו אלינו כבר עכשיו לביטוח הסמארטפון ותוכלו להיות רגועים.

דירוג הדף
תאריך הדירוג
שם המאמר
ביטוח לאייפון וסלולרים אחרים
דירוג הדף
51star1star1star1star1star