03-6035624
אבא אחימאיר 23 תל אביב מרכז שוסטר
הארבעה 12 תל אביב

על המעבדה

מעבדת iLab לתיקון אייפון הוקמה בשנת 2007 מיד לאחר השקתו של האייפון הראשון, המעבדה מספקת שירותים רבים, ומתמחה בתיקונים ומכירת אביזרים למגוון מכשירים. בינהם מוצרי אפל למיניהם, מכשירים ניידים של בלקברי ,נוקיה ומכשירים המריצים אנדרואיד.

מעבדת שירות לטלפונים סלולריים וטאבלטים

אנו יודעים כמה זה קשה להסתדר ללא האייפון שכבר מזמן הפך ליותר מטלפון, ולכן התיקונים מתבצעים במקום לעיני הלקוח.  במקרה של תיקון ארוך ומורכב, יעמוד לרשותו של הלקוח מכשיר חלופי.  התיקונים נעשים תוך כדי שימוש במכשור מתקדם וחלפים חדשים באיכות גבוהה. יש אחריות מלאה למשך חצי שנה על כל תיקון שהתבצע במעבדה. בנוסף, במעבדה  מגוון אביזרים, של החברות המובילות בתחום, כגון  מגני מסך , נרתיקים, פנלים אחוריים וקדמיים,  מטענים מכל הסוגים ועוד.

תיקון  לכל סוגי טלפונים סלולרים ולאייפדים

המעבדה היא בין הראשונות שהוקמו בתחום זה בארץ ושמה הולך לפניה. במהלך השנים עברו דרכנו אלפי מכשירים ,עם מגוון רחב של תקלות, ש"זכו" להזדמנות שניה. להלן מגוון השירותים שאנו מציעים: החלפת מסך למכשירים מכל הדורות, החלפת סוללה, החלפת כפתורים, החלפת פאנלים אחוריים וקדמיים, טיפול בבעיות קורוזיה ורטיבות, הדרכות אישיות והתאמת המכשיר ללקוח, הורדת תוכנות, שירים, סרטים, משחקים וזה רק חלק ממה שאנחנו עושים.


תיקון אייפון עם משלוחים עד הביתבדיקת האייפון חינם במעבדה שלנו

about ilab

 

 

דירוג הדף
תאריך הדירוג
שם המאמר
על המעבדה
דירוג הדף
51star1star1star1star1star