03-6035624
אבא אחימאיר 23 תל אביב מרכז שוסטר
הארבעה 12 תל אביב

החלפת מסך לאייפון 4

מאחר והאייפון הינו מכשיר עדין, אחת הבעיות הנפוצות ביותר שלו היא פגיעה במסך. כל נפילה, ולו הקטנה ביותר, עשויה להוביל לשבר במסך האייפון, מה שעשוי להפריע בשימוש היומיומי במכשיר.

לכן, החלפת מסך לאייפון 4, אייפון 5 או אייפון 6 היא אחת הפעולות המבוקשות ביותר בשוק המכשירים הסלולריים ואחת הפעולות השכיחות בו ביותר. אך בטרם מחליפים את המסך, חשוב מאוד לדעת היכן עושים זאת. אנחנו מציעים לכם את שירות החלפת מסך אייפון 4, אייפון 5 ואייפון 6 הטוב ביותר או החלפת מסך לאייפד, שירות שכולל החלפת מסך מהירה לעיני הלקוח, כך שתוכלו להיווכח בעצמכם שאתם זוכים לחלק איכותי ולרמת שירות גבוהה.

כמובן שפרט לאיכות העבודה ולרמת השירותיות אותן מחפש כל לקוח שמעוניין לבצע החלפת מסך לאייפון 4 או לכל אייפון אחר, קריטריון נוסף אשר חשוב לא פחות הוא קריטריון המחיר. כמובן שבהתאם לסוג האייפון, כך משתנה גם רמת המחיר עבור תיקונו. לדוגמא, עבור החלפת מסך לאייפון 4 מחיר נמוך יותר מאשר החלפת מסך לאייפון 5, כאשר על מנת להחליף מסך לאייפון 6 סביר שתשלמו אף יותר. יחד עם זאת, אנחנו מציעים מחירים אטרקטיביים להחלפת מסכיהם של כל סוגי האייפון ועבור שירותי תיקונים בכלל, ולכן, בטרם תבחרו במעבדה לתיקון האייפון שלכם, צרו עמנו קשר ואנו נשמח להציע לכם הצעת מחיר משתלמת.

לפרטים אודות תיקון מסך לאייפון

לפרטים אודות תיקון מסך אייפון 5

דירוג הדף
תאריך הדירוג
שם המאמר
החלפת מסך לאייפון 4
דירוג הדף
51star1star1star1star1star