03-6035624
אבא אחימאיר 23 תל אביב מרכז שוסטר
הארבעה 12 תל אביב

iLab לעסקים

 iLab, חברתנו, הינה מעבדת סלולר מתקדמת והיא אחת מן החברות המובילות בתחומה. החברה בעלת וותק של עשר שנים, ולא בכדי צברנו  לעצמנו במהלך השנים מעל 20,000 לקוחות מרוצים. בחברה אנו עוסקים במתן שירותי תיקון לטלפונים סלולריים ואייפדים. כמו כן ניתן לרכוש ציוד היקפי לסמארטפונים. אנו בiLab  מעסיקים את מיטב הטכנאים, בעלי ניסיון מצטבר ומיומנות בתיקון סוגי סמארטפונים שונים של חברות מותג.

מדוע לפנות דווקא למעבדה שלנו?

אמנם לא חסרות בארץ מעבדות העוסקות בתיקון מכשירים סלולריים, אולם גם העיתון "דה מרקר" השכיל להבין וקבע שזוהי מעבדת האייפונים המובילה בארץ, עם מיטב המומחים. אנו פועלים מתוך שקיפות מלאה תרתי משמע, כלומר הלקוח יוכל לצפות כיצד מטפלים במכשיר שלו, כל החלפים בהם עושים שימוש הינם מקוריים, ברוב המקרים המכשיר מתוקן במקום, ניתנת אחריות לחצי שנה ואנו אף מציעים בחברה שירות שליחים יעיל ומהיר.

בנוסף, עד תום תיקון המכשיר, תוכלו לקבל מכשיר חליפי. זוהי מעבדת אייפון אשר עוסקת במגוון תחומים כמו: תיקון אייפון, תיקון אייפד, תיקון גלקסי ועוד, והכל נעשה בצורה המקצועית ביותר כאשר המטרה היא להחזיר את המכשיר למצב תקני.

מיהם לקוחות חברתנו?

אנו בחברת ilab, מעבדה לתיקון אייפון, עובדים עם החברות המובילות במדינה כמו קופות חולים, חברות הייטק, חברות ביטוח ועוד, אשר את שמן כולם מכירים, מה שמעיד על האמון הרב לה רוכשים הצרכנים. מן הרגע שחברות ידועות ובעלות שם עובדות בשיתוף פעולה מלא עם מעבדת תיקוני סלולר מתקדמת, הדבר מצביע על כך שחברתנו אמינה הפועלת על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר, ביעילות, מהירות וקפדנות.

לשם המשך פעילות שוטפת של חברתם, הארגונים והחברות אינם יכולים להסתמך על גורמים לא מקצועיים. החברות הללו מודעות היטב לבקיאות עובדי המעבדה שלנו בכל הקשור לתיקון מכשירים סלולריים, תיקון אייפון, תיקון מסך גלקסי, תיקון אייפד וכל הנדרש.

הציוד המתקדם ביותר

בחברה אנו עושים שימוש בטכנולוגיות והמכשור המתקדם ביותר על מנת לייעל את הליך העבודה ובכדי לזהות תקלות כמה שיותר מוקדם. החברה לא רק מתקנת אייפדים ומכשירים סלולריים אלא גם מוכרת אותם במחירים אטרקטיביים. לבסוף, אצלנו תוכלו לרכוש סוגי מטענים שונים, נרתיקים לסמארטפונים, מגני מסך, וכל מה שנדרש למכשיר הנייד שלכם.

יש לנו ניסיון רב בתיקון מכשירים סלולריים ואייפדים כאשר העובדים יודעים לזהות בקלות את מהות התקלה ולהתגבר עליה על הצד הטוב והמקצועי ביותר. בין היתר אנו עוסקים בהחלפת כפתורי הדלקה, החלפת מסכים, החלפה של פאנלים הן קדמיים והן אחוריים, טיפול במכשירים שנרטבו, וכמו כן אנו מציעים להדריך את הלקוחות בכל הקשור לתפעול המכשיר.

האם האייפד שבק חיים? האייפון שלכם ספוג במים? יש בעיות עם לוח האם של הגלקסי? בין אם אתם גורמים פרטיים או חברות וארגונים ציבורים וממשלתיים, עיריות או מוסדות להשכלה גבוהה, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר עוד היום, ולקבל שירות מקצועי ואמין בסטנדרטים אותם לא הכרתם עד כה!