03-6035624
אבא אחימאיר 23 תל אביב מרכז שוסטר
הארבעה 12 תל אביב

בעיות טעינה באייפון

האייפון לא נטען? או נטען לאט? סימן שיש לכם בעיה בטעינה באייפון

שקע טעינה רגיש בגלל השימוש הרב, החשיפה שלו לגורמים חיצוניים כגון נוזלים וגורמי זיהום אחרים גורמת לתקלות רבות בטעינה, חיבור למחשב ואף לבעיות אחרות שלכאורה כלל לא קשורות בטעינה. 
פעמים רבות השקע הוא חלק ממכלול הכולל תפקוד של חלקים אחרים במכשיר. באייפון חמש S למשל  השקע כולל את המקרופון הראשי, שקע אוזניה, כפתור הבית, שקע טעינה עצמו, מספר אנטנות וחיבור לצלצלן כך שתקלה בשקע יכולה לגרום לתופעות רבות.

בעיה בטעינה יכולה להיגרם מדברים רבים כמו שקע לא תקין, כבל תקול, מטען לא מתאים או לא תקין, חיבור רופף, לכלוך בשקע טעינה, קורוזיה ועוד. במקרה ויש בעיה בטעינה כדאי לבדוק את העניין עם מטען נוסף, לוודא שאין לכלוך או כל גוף זר בשקע הטעינה עצמו. במידת האפשר לבדוק עם סוללה נוספת.

ישנם מקרים רבים שמטען לא תקין המוציא זרם חשמלי נמוך מידי או גבוהה מידי יכול לפגוע בשקע טעינה, בסוללה או במקרים מסוימים לתקלות מסובכות יותר בטאצ' או בלוח עצמו. לכן בכל הקשור בנושא טעינה מומלץ בחום להשתמש במטענים מקוריים בלבד.

תהליך הבדיקה במעבדה והתיקון של שקע טעינה של האייפון מתבצע במקום במרבית המקרים, לא לוקח זמן רב ולא נמחק חומר מהמכשיר בתהליך. קיימים סוגים שונים של שקעים בין מכשיר למכשיר למרות שחיצונית הם אולי נראים דומים. לכל מכשיר יש את חלק החילוף שלו. לדוגמה שקע טעינה של אייפון 5 ואייפון 5S הוא לא אותו שקע למרות שחיצונית הם נראים אותו דבר ( החלק הפנימי שונה לחלוטין ולא ניתן לשים שקע של מכשיר אחד במכשיר אחר).

 

דירוג הדף
תאריך הדירוג
שם המאמר
בעיות טעינה באייפון
דירוג הדף
51star1star1star1star1star