03-6035624
אבא אחימאיר 23 תל אביב מרכז שוסטר
הארבעה 12 תל אביב

מדריכים וטיפים

אייפון 7 מגיע לישראל: איפה הכי זול לקנות?

Yaniv

בשנים האחרונות, משקיעה חברת אפל משאבים ומאמצים רבים במטרה לשפר את האייפון, מכשיר הדגל שלה, ועניין זה בא לידי ביטוי בשלל תחומים. אייפון 7, המכשיר החדש ביותר של החברה, הינו הסמארטפון העשירי בסדרת הטלפונים הללו, וככזה, מכיל המכשיר מגוון שיפורים לעומת הדגמים הקודמים. לפניכם כל מה שצריך לדעת על אייפון 7: ההבדלים העיקריים בינו לבין המכשירים הישנים יותר, מחירים ומשווקים שונים. לגזור ולשמור.

מה ההבדל בין אייפון 7 לבין אייפון 6?

החידושים באייפון 7 מתבטאים בעיקר במצלמה, חיי הסוללה והמעבד:

  • מצלמה – אפל שיפרה משמעותית את המצלמה בדגם זה, ואף הגדירה אותה כ"מצלמה הטובה ביותר בשוק". מדובר במצלמה המכילה 12 מגה פיקסל, נוריש פלאש משופרת בעלת ארבע נורות לד ומפתח צמצם 8, המאפשר גם צילום בתנאי תאורה חשוכים או בעייתיים.
  • חיי סוללה – החברה דאגה לשפר משמעותית את חיי הסוללה, ואף הצהירה כי מדובר בחיי הסוללה הארוכים ביותר מכל דגמי האייפון אי פעם.
  • מעבד – המעבד של iPhone 7 החדש הינו מעבד חזק ועוצמתי יותר, ולטענת החברה הוא אף המעבד המהיר ביותר שנמצא כיום בסמארטפונים.

בנוסף לחידושים אלה, שיפרה אפל גם את כפתור הבית – כך שיוכל להבדיל בין עוצמות שונות של לחיצות, את הרמקולים במכשיר ועוד. בכל הנוגע למסך עצמו, חשוב לציין כי המסך החדש זהה בגודלו לזה שנמצא בדגמים הישנים יותר. עם זאת, במסך אייפון 7 שידרגה החברה את הצבעים, כך שהוא מציג מנעד רחב יותר שלהם.

מחירים של Iphone 7

מחירו של אייפון 7 בדרך כלל גבוה יותר משל דגמי האנדרואיד השונים, וזאת בעיקר בשל העובדה שהוא נחשב למכשיר עמיד, אמין ואיכותי יותר. הקוד הסגור, אשר על בסיסו בנויה מערכת ה- ios, מאפשר רמת אבטחה גבוהה ביותר למכשיר, עניין המסייע במניעת וירוסים ותקלות נוספות. מסיבות אלה ועוד, במרבית המקרים מחירי אייפון 7 יהיו גבוהים יותר ממחירי דגמי האנדרואיד השונים.

איפה הכי זול לרכוש אייפון 7?

אייפון 7 ניתן לקנות בשלל חנויות החשמל השונות, וכמו כן באמצעות משווקים מורשים של אפל וחנויות המייבאות את המכשיר מחו"ל. חשוב לדעת כי מכירת אייפון 7 בישראל מתבצעת, בין היתר, דרך חברות הסלולר השונות. עם זאת, כדאי לזכור כי בדרך כלל, בחברות אלה מחירי אייפון 7 יהיו גבוהים יותר, ובייחוד כאשר מדובר במחיר "פיקס" המגיע עם חבילת שיחות כלשהי. מסיבה זו, ההעדפה תהיה בדרך כלל לרכוש את המכשיר באופן עצמאי, ולשלם על חבילת שיחות בנפרד. על מנת למצוא את המחיר האטרקטיבי ביותר לדגם זה, מומלץ מאוד לבצע מעין "סקר שוק" של החנויות השונות המוכרות את המכשיר ולהשוות ביניהן מחירים. את הפעולה הזו ניתן לבצע גם באופן נוח ופשוט באינטרנט, באמצעות חיפוש קצר בגוגל המכיל את המילים "אייפון 7 מחיר".

דירוג הדף
תאריך הדירוג
שם המאמר
אייפון 7 מגיע לישראל: איפה הכי זול לקנות?
דירוג הדף
51star1star1star1star1star

להשאיר תגובה